26 липня 2021

Майстерність вільних духом!

Ulysse Nardin — новатор, натхненний морем та свободою інженерної думки, для сміливих духом шукачів пригод. Артемій Сурін - мандрівник, бізнесмен, автор спільноти «One Life» і, звичайно ж, мрійник, закоханий в життя!

Ulysse Nardin і Артемія об'єднують любов до моря, пригод, подорожей та нестандартних рішень. Артемій втілює філософію бренду: йти за своєю мрією і створювати долю з власних бажань та мужності. Вони обидва про цінність часу, свободу думки та пересування. Обидва постійно кидають самі собі виклик, прагнуть перевершити самих себе й відкрити нові горизонти, як в механізмах та інноваціях, так і в подорожах.

Подорожі з «One Life» — це завжди нетривіальні маршрути, теплі емоції та цікаві люди. Годинники Ulysse Nardin — це свобода інженерної думки, безпрецедентна точність, увага до деталей. Вони створені для шанувальників пригод, безстрашних чоловіків і жінок з невгамовними амбіціями.

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

UN

Сурин

Ходіть в кругосвітні подорожі, плавайте, пірнайте, літайте, підкорюйте всі можливі вершини — як в особистому житті, так і в бізнесі, а годинники Ulysse Nardin будуть вірними супутниками та свідками найяскравіших та незабутніх моментів Вашого життя!

У зйомці брали участь наступні годинники: Ulysse Nardin Executive Dual Time, Ulysse Nardin Freak X, Ulysse Nardin Diver X 44 mm, Ulysse Nardin Diver Chronometer 44 mm, Ulysse Nardin Dual Time Lady, Ulysse Nardin Lady Diver, Ulysse Nardin Marine Torpiller Chronograph , Ulysse Nardin Skeleton X, Ulysse Nardin Diver X Antarctica

Герої: Артемій Сурін , Марина Яхонтова.