10 березня 2021

Досконалість форми і кольору. Перли Mikimoto

Коли мова йде про перли, ми маємо на увазі короля перлів Кокіті Мікімото. Почалася «перлова» історія в 1893 році, коли Кокіті Мікімото вперше штучним шляхом культивував дивовижний морський скарб — перлини. Правда, в той момент перлини мали тільки напівсферичну форму. Через шість років відкрився перший бутік перлів Mikimoto в престижному районі Токіо — Гіндза.

У 1905 році Кокіті вдалося-таки створити досконалі круглі перлини, і натхненний успіхом майбутній перловий король сказав: «Я хотів би прикрасити перлами шиї всіх жінок світу». Забігаючи наперед, можна сміливо сказати, що йому це вдалося.

Форма. Колір. Розмір.

Перлини Mikimoto поза конкуренцією. Суворий відбір ювелірного бренду проходять лише ті, які вигідно відрізняються блиском, формою, досконалістю поверхні, товщиною перламутрового шару, розміром і, звичайно ж, кольором. Розмаїття незвичайних відтінків, серед яких: білий, золотистий, рожевий, зелений, блакитний, сірий, кремовий і навіть чорний, — приголомшує фантазію.

Еталонною вважається округла форма, але крім неї в колекціях Mikimoto присутні перлини «овал», «бароко» і «сльоза», які, як правило, використовуються при створенні «пластичних» прикрас. Ювеліри Mikimoto висувають високі стандарти до якості поверхні перлів. Згідно оціночної шкали бренду, відбираються лише ті перлини, на поверхні яких виявлена мінімальна кількість крихітних плям природного походження.

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Перли

Mikimoto

Ювелірний дім Mikimoto є не тільки найбільшим виробником висококласних штучних перлів, а й законодавцем модних тенденцій в дизайні ювелірних виробів. У кожній колекції прикрас Mikimoto зливаються людина і природа, дари моря і мистецтво, сонце і місяць, пристрасть і спокій, традиційна витонченість і актуальні тренди. Ювеліри бренду майстерно поєднують перли з діамантами, сапфірами, рубінами, аквамаринами. У деяких виробах дорогоцінні камені виходять на перший план, а перли надають їм м'якості та благородності.

Ефектні кольє, сережки, кулони, браслети від Mikomoto представлені в мережі бутиків Noblesse і на сайті https://noblesse.ua/.