Каблучка Il Peccato 0.82/1.20/3.10/0.03/3.60/1.42 ct 32.70 g
Цей товар вже доданий у кошик
Характеристики
Опис
Каблучка у формі змії з колекції "Il Peccato" Pasquale Bruni з жовтого золота 750 проби з білими та коньячними діамантами, жовтими сапфірами та цитринами круглого огранювання; очі змії з рубінів.
Вага золота: 32,70 гр.
Загальна вага діамантів: 2,02 ct
Загальна вага інших каменів: 8,15 ct.
Унікальна лімітована колекція "Il Peccato" (в пер.с італ. "гріх") представляє каблучки у вигляді змії, що ідеально обвивають палець.
Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані - наш консультант зв’яжеться iз Вами, щоб призначити зустріч в одному з бутиків Noblesse.
Натискаючи на цю кнопку, Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та на подальшу комунікацію з Noblesse.

Pasquale Bruni
Каблучка Il Peccato
В найближчий час з вами зв'яжеться наш консультант, щоб призначити зустріч в одному з бутиків Noblesse
На головну На головну
Pasquale Bruni
Каблучка Il Peccato

Увійти
Зареєструватися
Ви можете додавати товари у розділ "Обране", переглядати історію замовлень, дізнаватися першими про нові надходження, акції та знижки
Відновити пароль
Вкажіть вашу електрону пошту - і ми надішлемо посилання для відновлення паролю
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації було відправлено на пошту
Відновити пароль
Посилання для відновлення пароля було відправленно на пошту