Каблучка Opera 0.29/9.75 ct 4.74 g
Характеристики
Опис
Каблучка з колекції "Opera" Di.Go / Valentina Callegher з рожевого золота 750 проби з 28 білими діамантами круглого огранювання та круглим аметистом.
Вага золота: 4,74 гр.
Загальна вага діамантів: 0,29 ct
Загальна вага аметиста: 9,75 гр.
Opera - колекція унікальних і неповторних шедеврів, що демонструють силу дорогоцінного каміння. Від рідкісних рожевих та жовтих діамантів до більш традиційних білих діамантів особливої форми та насичених кольорів сапфірів, рубінів та смарагдів. Плюс трохи білого паве, яке пом'якшує та підкреслює розкіш кольорів натурального дорогоцінного каміння.
Введите контактные данные и мы свяжемся с вами, чтобы уточнить наличие товара
Натискаючи на цю кнопку, Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та на подальшу комунікацію з Noblesse.

Di.Go / Valentina Callegher
Каблучка Opera

Di.Go / Valentina Callegher
Каблучка Opera

Увійти
Зареєструватися
Ви можете додавати товари у розділ "Обране", переглядати історію замовлень, дізнаватися першими про нові надходження, акції та знижки
Відновити пароль
Вкажіть вашу електрону пошту - і ми надішлемо посилання для відновлення паролю
Залишився один крок
Посилання для підтвердження реєстрації було відправлено на пошту
Відновити пароль
Посилання для відновлення пароля було відправленно на пошту
Рус





