Купити годинники Cvstos

authorized retailer

Завжди на крок попереду часу — концепція Cvstos. Молода швейцарська компанія, яка з 2005 року не просто виробляє годинники, а пропонує ідеальний баланс між традиційним годинниковим мистецтвом і сучасними інноваціями. Одна з фірмових рис Cvstos — корпус у формі бочки. Марка активно використовує передові технології та інноваційні матеріали: титан, паладій, карбон. Cvstos сьогодні робить те, що інші будуть робити завтра.

 

Купити годинники Cvstos
Категория

Бренд
Показати більше брендів
Cvstos
Колекція
Показати більше колекцій
Вироби
Показати більше
Индивідуальний підбір
Стиль
Показати більше
Матеріал корпусу
Показати більше
Фільтр
NEW

Калібр CVSTOS 577  Хронограф з автопідзаводом, дата, індикатор..

Годинник Challenge III Chronograph S Titan/Gold
Ціна за запитом
NEW

Калібр CVSTOS 577  Хронограф з автопідзаводом, дата, індикатор..

Годинник Challenge III Chronograph S Titan/Gold
Ціна за запитом
NEW

Калібр CVSTOS 577  Хронограф з автопідзаводом, дата, індикатор..

Годинник Challenge III Chronograph S Titan
616 200 ₴
NEW

Хронограф випустили на честь легендарного іспанського мотогонщика Dani..

Годинник Challenge GT Chrono II DANI PEDROSA
632 000 ₴
NEW

Калібр CVSTOS 577  Хронограф із автопідзаводом, дата, індикато..

Годинник Challenge III Chronograph S Blue
616 200 ₴

Калібр CVSTOS 577 Хронограф з автопідзаводом, дата, індикатор запас..

Годинник Challenge Chrono II Steel
474 000 ₴

Калібр CVSTOS 577 Хронограф з автопідзаводом, дата, індикатор запас..

Годинник Challenge GT Chrono II Steel Carbon
568 800 ₴

Калібр CVSTOS 577 Хронограф із автопідзаводом, дата, індикатор запа..

Годинник Challenge GT Sealiner Chrono Regata
Ціна за запитом

Калібр CVSTOS 551 Велика дата, другий часовий пояс Корпус «..

Годинник Re-Belle Twin Time
663 600 ₴

Калібр CVSTOS 551 Велика дата Корпус «бочка» 47,2x36 мм  ..

Годинник Re-Bellion Twin Time
Ціна за запитом

Якщо ви хочете випереджати час, зверніть увагу на бренд Cvstos. Швейцарська компанія з'явилася в 2005 році і пропонує своїм клієнтам не просто хронометри, а годинники, які виходять за рамки традицій індустрії. У колекціонерів вироби компанії викликають не просто захоплення, а цілу бурю емоцій. Складне поєднання інновацій, нестандартного мислення і багаторічних швейцарських традицій створення хронометрів — ось що закладене в ДНК молодої, але дуже перспективної компанії.

До створення марки привела зустріч і подальша співпраця Сассуна Сірмакіса і Антоніо Терранова, які прагнули задіяти нові технології виробництва і випередити напрямки розвитку годинникової промисловості, створюючи при цьому нестандартні моделі.

Годинники Cvstos є втіленням авангарду. Трансформуючи класичну бочкоподібну форму корпусу в гіперсучасну оправу для багаторівневих циферблатів, нерідко з відкритим механізмом, бренд кидає виклик загальноприйнятим традиціям і нормам. Недарма назва однієї з його головних колекцій — Challenge. На рахунку компанії кілька серйозних досягнень і нововведень, наприклад, поєднання різних сортів титану і паладію, яке збільшує продуктивність роботи ротора.

Купити годинник Cvstos прагнуть ті, хто цінує і практичність, і красу, адже в унікальних моделях бренду гармонійно переплітаються висока технологічність і краса витриманого дизайну. Неповторний зовнішній вигляд виробів марки завжди виділяється, тому годинники Cvstos по праву вважаються одними з найбільш вишуканих і стильних у світі. Поставивши на чолі своєї філософії елегантність, ефективність, ювелірну точність і значущість, марка зуміла створити легенду, ознаменувавши початок нової ери в годинниковій індустрії.

В одній з останніх колекцій бренд продемонстрував модель Challenge Chrono II, яка представлена ​​у декількох версіях: жовтій, сріблястій, помаранчевій і червоній. Використання матеріалів, які зазвичай застосовуються в інших сферах, вважається однією з типових рис бренду. Наприклад, у корпусі однієї з моделей разом з золотом і титаном використовувався міцний, але легкий алюмінієвий сплав, властивий автомобільному і авіабудівному сектору.

Інтернет-бутик Noblesse пропонує купити Cvstos всім, хто вважає себе мрійниками, здатними передбачити майбутнє. Створюючи марку для таких самих сміливих ентузіастів, готових випереджати час у гонитві за мрією, вони створюють хронометри з новаторським дизайном майбутнього і технологіями, які раніше не використовувалися в годинниковій індустрії. Демонструючи непохитну віру в свої ідеї і принципи, партнери ведуть свій бренд до успіху, експериментуючи і розвиваючись.

Вгору