Ювелірні прикраси Pasquale Bruni

authorized retailer

Pasquale Bruni — італійський ювелірний Дім родини Бруні. Колекції бренду — витончені, грайливі і елегантні. Вони оспівують жіночу красу і гармонію природи. Пройшовши довгий шлях від простого ювеліра до творця унікальних прикрас, Паскуале Бруні, засновник бренду, став законодавцем в світі ювелірної моди, запровадивши новий напрямок, відомий як fashion jewellery. Допомагають Паскуале в реалізації його сміливих ідей — син Даніеле, який відповідає за комерційний напрямок, і дочка Еудженія — ідейний натхненник і креативний директор бренду.

Ювелірні прикраси Pasquale Bruni
Категория

Бренд
Показати більше брендів
Pasquale Bruni
Колекція
Показати більше колекцій
Вироби
Показати більше
Индивідуальний підбір
Матерiал
Показати більше
Камені
Показати більше
Фільтр
NEW

..

Сережки Lakshmi
489 300 ₴
NEW

..

Каблучка Lakshmi
335 160 ₴
NEW

довжина кольє 102,5см ..

Кольє Giardini Segreti
Ціна за запитом
NEW

діаметр квіток 24мм ..

Каблучка Ton Joli
209 580 ₴
NEW

діаметр квітки 30мм ..

Каблучка Ton Joli
144 480 ₴
NEW

діаметр квітки 14мм довжина кольє 102см ..

Кольє Bon Ton

Pasquale Bruni

137 760 ₴
NEW

..

Каблучка Giardini Segreti
596 400 ₴
NEW

діаметр квіток 24мм довжина кольє 100см ..

Кольє Ton Joli

Pasquale Bruni

333 900 ₴
NEW

діаметр квітки 19мм ..

Браслет Ton Joli
240 660 ₴
NEW

..

Сережки Giardini Segreti
Ціна за запитом
NEW

діаметр квітки 24мм ..

Сережки Ton Joli
209 160 ₴
NEW

діаметр квітки 19мм довжина ланцюжка 90см ..

Кольє Ton Joli

Pasquale Bruni

167 580 ₴
NEW

діаметр квіток 11, 14 мм ..

Каблучка Bon Ton
177 660 ₴
NEW

діаметр квіток 12мм ..

Сережки Ton Joli
243 180 ₴
NEW

..

Сережки Figlia dei fiori
165 900 ₴
NEW

діаметр квітки 14мм ..

Сережки Bon Ton
218 400 ₴
NEW

кольє-чокер на оксамитовій стрічці зі з'ємним кулоном ..

Кольє-чокер Look at me
235 200 ₴
NEW

діаметр квіток 24 и 30мм ..

Сережки Ton Joli
333 900 ₴
NEW

..

Каблучка Luce
159 180 ₴
NEW

діаметр квітки 30мм ..

Сережки Ton Joli
177 240 ₴
NEW

..

Сережки Lakshmi
399 000 ₴
NEW

..

Кольє Luce

Pasquale Bruni

83 580 ₴
NEW

..

Кольє Lakshmi

Pasquale Bruni

262 080 ₴
NEW

довжина 42см ..

Кольє Luce

Pasquale Bruni

41 160 ₴

Ювелірний бренд Pasquale Bruni уособлює безумовну жіночність і художній ідеал. Цей ювелірний дім створює прикраси, які вихваляють гармонію природи і красу прекрасної половини людства. Розкішні колекції марки мають неповторний і ексклюзивний дизайн, різноманіття і власну ідеологію. До всього іншого вони є досконалим індикатором бездоганного смаку і високого статусу в суспільстві.

Історія становлення бренду почалася в 1976 році, коли ювелір з Італії Паскуале Бруні спільно з п'ятьма майстрами, бажаючи працювати над створенням дорогих прикрас, відкрив власний бізнес і назвав його Gioielmoda. Шлях молодого італійця до успіху був нешвидким: починаючи з посади підмайстра, він перетворився на відомого дизайнера ювелірних виробів, завдяки якому світ познайомився з абсолютно новим напрямком в цьому філігранному мистецтві — fashion jewellery. У 1997-му успішна компанія отримала звичну нам назву Pasquale Bruni.

Сьогодні ювелірний Дім перетворився на сімейний бізнес, в розвитку якого беруть участь діти геніального майстра: дочка є арт-директором і займається просуванням бренду на світовій арені, а син, гемолог за освітою, розробляє нові колекції. Прикраси Pasquale Bruni відрізняються витонченістю форм, гармонією ліній і елегантністю. Вони створені, щоб підкреслювати самодостатність і жіночу красу, бути достойними своїх власниць.

Вироби Pasquale Bruni прагнуть придбати ті, хто цінує тріумф вишуканості, смаку і класичних форм, адже будь-яке прикраса марки неповторна, витончена і розкішна одночасно. Прихильниками бренду є цінителі краси різного віку і статусів, а серед знаменитих клієнток марки Амаль Клуні, Гвінет Пелтроу, Наомі Кемпбелл, Орнелла Муті і Дженніфер Лопес.

В асортименті компанії  є прикраси зі східними нотками з колекції Mandala, обручки для закоханих лінійки Amore, вироби, в дизайні яких переважають природні мотиви — Bon Ton, лінійка Sissi, названа на честь австрійської імператриці Єлизавети та багато іншого.

Pasquale Bruni офіційний сайт пропонує асортимент елітних ювелірних виробів, для створення яких використовуються найдорожчі та найякісніші матеріали. Не зраджуючи своїм традиціям і стилю, дизайнери марки знаходяться в постійному пошуку нових форм, поєднань і технік обробки каменів, що дозволяє їм випускати чудові колекції для найдосвідченіших і найвимогливіших клієнтів. Символізм і увага до деталей — важлива складова дизайну і виробництва прикрас ювелірного Дому, а кожен елемент виробів несе в собі особливий і неповторний символ і зміст. Розмаїття представлених моделей дозволяє знайти щось ексклюзивне кожному, хто бажає поповнити свою дорогоцінну колекцію.

Вгору